Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Woda w Astrze H

Moderatorzy: piotii, miranda

Woda w Astrze H

Postprzez herman27l » 15 mar 2017, o 10:21

Witam.
Od jakiegoś czasu miałem problem z wilgotnymi dywanikami z przodu oraz z tyły od strony pasażera , myślałem że to od butów bo minęła zima ale niestety problem okazał się poważniejszy . Po podniesieniu klapki w wykładzinie ( ta do sprawdzenia numerów seryjnych ) okazało się iż cała ta przestrzeń pod wykładziną jest zalana wodą a było jej tyle iż podczas hamowania woda wlewała się na wykładzinę do środka auta i stała na wykładzinie za fotelem pasażera.
Mam wyciągnięty fotel , podniesioną wykładzinę do wysuszenia jej , ale nadal nie wiem skąd ta woda się tam dostała a było jej tam ładnych kilka litrów , podwozie i progi są całe.
Może ktoś miał podobny problem. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
herman27l
Nauka jazdy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 wrz 2013, o 20:15
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT


Re: Woda w Astrze H

Postprzez cichy79 » 15 mar 2017, o 22:00

Herman27l poczytaj te temat może to mieć związek z tym,raczej na pewno,choc z tego co piszesz to amasz tej wody duzo bardzo.

http://astra-3.pl/usterka-astra-h-woda-na-progu#up
cichy79
Starszy kierowca
 
Posty: 39
Dołączył(a): 24 mar 2016, o 14:55
Lokalizacja: Śląskie
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.