Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Parę potrzebnych zmian na forum...

Regulamin forum, informacje o działaniu strony.
Tutaj można zgłaszać pomysły odnośnie rozwoju strony.

Re: Parę potrzebnych zmian na forum...

Postprzez tuszok » 13 mar 2015, o 13:03

kaliope napisał(a):przeczytałem jeden wątek na opel24 i masz przykład ekspertów od zafiry na opel24. Gość ma problem w 1.9 cdti z mocą w ZB 120KM i dwóch różnych userów pyta czy to dt czy dtj i każą mu sprawdzać listwę od kolektora. Nawet nie wiedzą , że w zafirach nigdy nie było dtj i feralnego kolektora gość nie ma. Do tego gość daje fotki, gdzie wyraźnie widać, że to dt a expert kicaj mówi, że po wykresie z hamowni widać, że to mogą być klapki wirowe a expert popencjusz każe mu poczytać o klapach wirowych w 1.9 w sieci. Po prostu brak słów.

Nie to, żebym kogoś bronił czy coś takiego ale nie każdy musi wszystko wiedzieć na ogólnym forum marki.
A odpowiedz mi na pytanie co robisz na forum Astry skoro masz Zafirę i jesteś takim przeciwnikiem wspólnych for? Czegoś tu nie rozumiem albo jesteś takim specyjalistą, że chcesz nam doradzać w zakresie Astry albo na forum Zafiry nie masz nic do powiedzenia.
Avatar użytkownika
tuszok
Weteran
 
Posty: 657
Dołączył(a): 13 lip 2013, o 13:19
Lokalizacja: CAL
Silnik: 1.6 Z16XER


Re: Parę potrzebnych zmian na forum...

Postprzez kaliope » 13 mar 2015, o 13:13

Jestem na astrze bo astra akurat niemal to samo co zafira, nawet ZA i ZG sa w tym samym katalogu w EPC. Natomiast nie będę sie wymądrzał w insignii, vectrze itd. Oczywiście w mgnieniu oka moge zniknąć jeśli przeszkadzam.

tuszok napisał(a): albo na forum Zafiry nie masz nic do powiedzenia.


dobre..... hmm :) byłeś w ogóle na forum klubzafira i patrzyłeś na moje posty? Wejdz w ZB, potem w silnik i zobacz na przykeljone posty, tutki itd

http://klubzafira.pl/forum/silnik-23/

Wejdz np w tutek o wymianie świec żarowych w z19dt i zobacz kto go napisał, zobacz ile jest odsłon albo od razu CI podpowiem.....ponad 10tys a wiesz dlaczego? Bo z innym klubów zaglądają i korzystają z mojej wiedz
Avatar użytkownika
kaliope
Starszy klubowicz
 
Posty: 457
Dołączył(a): 15 lip 2014, o 22:39
Lokalizacja: Kraków
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT

Re: Parę potrzebnych zmian na forum...

Postprzez tuszok » 13 mar 2015, o 13:29

Jeśli o mnie chodzi to mi nie przeszkadzasz i to nie moje forum abym ja decydował kto może być a kto nie.
Fajnie, że Twoje poradniki cieszą się zainteresowaniem. Ale ja nie lubię jak ktoś coś komentuje a swoim zachowaniem temu zaprzecza. Gdybyś na temat Opel24 riders napisał to co napisałeś na forum Zafiry to nic bym się nie odezwał ale wiesz dobrze, że przyszedłeś na forum Astry nie mając tego auta i piszesz, że fora wspólne dla modeli są be :D
Avatar użytkownika
tuszok
Weteran
 
Posty: 657
Dołączył(a): 13 lip 2013, o 13:19
Lokalizacja: CAL
Silnik: 1.6 Z16XER

Re: Parę potrzebnych zmian na forum...

Postprzez admin » 16 mar 2015, o 13:58

lewkos napisał(a):Witam.Jestem tez nowym posiadaczem Astry i poprzednio bylem posiadaczem Astry g i jest tu troszke namieszane tzn zeby dzial gielda ogladac trza bylo miec ok 50 postow

50 postów, żeby przeglądać giełdę?
Avatar użytkownika
admin
Administrator
 
Posty: 91
Dołączył(a): 13 wrz 2011, o 13:50

Re: Parę potrzebnych zmian na forum...

Postprzez lewkos » 16 mar 2015, o 16:52

Mozna sprawdzic na forum
lewkos
Klubowicz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 27 lut 2015, o 21:53
Lokalizacja: Ruda Slaska
Silnik: 1.4 Z14XEP

Re: Parę potrzebnych zmian na forum...

Postprzez andy17d » 17 mar 2015, o 10:20

lewkos napisał(a):Mozna sprawdzic na forum

Na którym forum? Na naszym masz limit min 50 postów? Napisz jasno i konkretnie, a nie że "można sprawdzić na forum".
Avatar użytkownika
andy17d
Moderator
 
Posty: 320
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 09:56
Lokalizacja: PO
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTL

Re: Parę potrzebnych zmian na forum...

Postprzez lewkos » 17 mar 2015, o 11:07

Chodzilo mi o forum Astry G zeby moc przegladac forum sprzedazy to trza bylo 50 postow miec i troche byc na forum zalogowany
lewkos
Klubowicz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 27 lut 2015, o 21:53
Lokalizacja: Ruda Slaska
Silnik: 1.4 Z14XEP

Re: Parę potrzebnych zmian na forum...

Postprzez andy17d » 17 mar 2015, o 13:16

Myślę, że 50 postów to przesada ale jakiś limit można by rzeczywiście wprowadzić.
Avatar użytkownika
andy17d
Moderator
 
Posty: 320
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 09:56
Lokalizacja: PO
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTL

Re: Parę potrzebnych zmian na forum...

Postprzez lewkos » 17 mar 2015, o 16:18

Zawsze jak cos sprzedawales to musialo byc zdjecie i ew link do tego co sprzedawales porzadek byl
lewkos
Klubowicz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 27 lut 2015, o 21:53
Lokalizacja: Ruda Slaska
Silnik: 1.4 Z14XEP

Re: Parę potrzebnych zmian na forum...

Postprzez szmic » 29 lip 2016, o 12:34

Porządek ?? oj pasowałoby zrobić, wychodzi na to że chińskie aliexpres przejęło forum, masakra gdy otwiera się po kilka razy przed wejściem w wątek
szmic
Weteran
 
Posty: 820
Dołączył(a): 12 sie 2012, o 17:32
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regulamin i funkcjonowanie strony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.