Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Podwyższone spalanie, drgania silnika.

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Podwyższone spalanie, drgania silnika.

Postprzez Brylant7 » 19 mar 2021, o 16:03

Hej.

Może ktoś się spotkał z moim problemem, nadmienię że przeszukałem już wszędzie w internecie, byłem u kilku mechaników i nie znalazłem rozwiązania.

Mianowicie :)

Posiadam Astrę z silnikiem Z14XEP i od pewnego czasu (około roku) mam podwyższone spalanie (8 l/100 km w mieście, a było 7.2 l/100km) oraz samochód drga na wolnych obrotach. Nie mam żadnych błędów, silnik chodzi równo. W międzyczasie wymieniłem sondę lambda tą przy katalizatorze i cewkę i wszystkie poduchy silnika, a także podmieniłem przepływomierz, wtryski, wyczyściłem przepustnicę. Rura od filtra powietrza do przepustnicy jest dobra. Dodam, że gdy włącze ogrzewanie tylnej szyby albo światła to drgania się nasilają.

Już nie wiem gdzie szukać rozwiązania.

Mega proszę o pomoc ;)
Brylant7
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 mar 2021, o 15:52
Silnik: 1.4 Z14XEP


Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.