Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Wysterowanie pedału przyśpieszenia

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Wysterowanie pedału przyśpieszenia

Postprzez fazzi » 27 gru 2016, o 12:00

Witam,
Przyglądając się dokładniej swojemu nowemu nabytkowi zauważyłem ciekawostkę którą chciałbym zweryfikować w szerszym gronie.
Mianowicie wskazania z wysterowania pedału przyśpieszenia (czytane ELM327 + OBDTorqe na andka) zawierają się w zakresie (około) 19% - 77%. Zastanawiam się czy tak samo jest w innych autach. Ma ktoś jakieś doświadczenia w temacie?

Pozdrawiam,
Piotr.
fazzi
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 gru 2016, o 11:43
Silnik: 1.8 Z18XER


Re: Wysterowanie pedału przyśpieszenia

Postprzez fazzi » 12 sty 2017, o 07:42

Witam ponownie.
Chciałbym się przypomnieć z pytaniem. I dodatkowo - może ktoś posiada informację jakie powinny być parametry. W międzyczasie znalazłem taką instrukcję:
http://workshop-manuals.com/vauxhall/as ... data_list/
Napięć jeszcze nie mierzyłem, ale z wartości wyliczanych zakres powinien być 0% do co najmniej 90% (T006). Jednak chciałbym to zweryfikować na jakimś aucie zanim zacznę bardziej grzebać. Podpięcie się z interfejsem to chyba nie jest wielki problem? ;)
fazzi
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 gru 2016, o 11:43
Silnik: 1.8 Z18XER


Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.