Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Gasnie na wolnych obrotach, kontrolka spalin

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Gasnie na wolnych obrotach, kontrolka spalin

Postprzez Magdalena90 » 27 lut 2017, o 10:01

Witam,
Posiadam Opla Astre z 2001 roku. Niestety mam z nia problem. Jakis czas temu zerwal mi sie tlumik. Podjechalam do mechanika, ktory powiedzial, ze to zrobi. Dwa tygodnie bylo wszystko ok. Niestety pare dni temu nagle podczas jazdy, samochod zgasl mi. Zapalily mi sie wszystkie kontrolki i nie moglam odpalic. Chwile poczekalam, Probowalam go odpalic i ruszyl. Pozniej zauwazylam, ze po odpaleniu samochod mi gasnie. Przy gwaltowniejszym hamowaniu jest to samo. Ogolnie jak tylko oborty spadaja, samochod gasnie. Teraz jeszcze zapalila mi sie kontrolka od emsisji spalin, ktora swieci sie caly czas. Do mechanika ide dopiero za pare dni.
Ja niestety nie znam sie kompletnie na samochodach, wiec jestem zdana na mechanika i na to co mi powie. Jednak moze ktos sie spotkal z takim problemem i podpowie mi co to moze byc.

Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam serdecznie.
Magdalena90
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 lut 2017, o 09:47


Re: Gasnie na wolnych obrotach, kontrolka spalin

Postprzez MISIEK13111981 » 27 lut 2017, o 12:22

Koleżanko ty masz Astrę II generacji a tu jest forum III.
MISIEK13111981
Starszy klubowicz
 
Posty: 425
Dołączył(a): 15 mar 2014, o 14:38
Lokalizacja: KOSZALIN
Silnik: 1.6 Z16XEP

Re: Gasnie na wolnych obrotach, kontrolka spalin

Postprzez Magdalena90 » 27 lut 2017, o 13:53

Sorki, nie wiedzialam. W takim razie poszukam innego forum:)
Magdalena90
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 lut 2017, o 09:47


Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.