Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Przepływomierz

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Przepływomierz

Postprzez elvisp133 » 27 maja 2017, o 11:23

Hej.
Mam krótkie pytanie. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jaki przepływomierz siedzi w mojej astrze (1,4 XEP) ? Ewentualnie podzielić się numerem części? Może poradzicie jaki wybrać. Słyszałem, że zamienniki są słabe i lepiej zapłacić za oryginalny.

Pozdrawiam
elvisp133
Starszy kierowca
 
Posty: 43
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 10:31
Lokalizacja: Białystok
Silnik: 1.4 Z14XEP


Re: Przepływomierz

Postprzez sparspar » 27 maja 2017, o 19:20

Podnieś maske i odczytaj numer;). Dobrze slyszaleś, że lepiej oryginalny niż Topranek za 200 zł....Jak chcesz auto trzymać dla siebie, to Bosch za 700
Pozdrawiam
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Przepływomierz

Postprzez elvisp133 » 27 maja 2017, o 21:01

Czyli mniej więcej coś takiego mogłoby być?
https://www.ucando.pl/p/przeplywomierz-powietrza-bosch-0-280-218-119/N-U19C010D968-3926?utm_source=CENEO&utm_medium=CPC&utm_campaign=PriceComparison

A lepiej wymienić razem z filtrem powietrza, czy niekoniecznie?


EDIT: Nikt nie odpowiedział, więc postanowiłem, że zanim zakupię nowe części spróbuję przeczyścić aktualne. Powietrzem przeczyściłem przepływomierz z rurami oraz filtr powietrza, kontakt sprayem dodatkowo psiknąłem kabel do przepływomierza. Oprócz tego dokładnie została wyczyszczona przepustnica. Pomogło. Auto odzyskało moc.
Co prawda mógłbym się jeszcze przyczepić do samego ruszania samochodu, ale i tak jest o niebo lepiej.
elvisp133
Starszy kierowca
 
Posty: 43
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 10:31
Lokalizacja: Białystok
Silnik: 1.4 Z14XEP


Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.