Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Jaki silnik pod LPG

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Jaki silnik pod LPG

Postprzez puchus » 17 cze 2017, o 14:57

Witam Panowie, w ciągu najbliższych kilku tygodni planuję wymienić samochód i zainstalować w nim instalacje LPG. Zastanawiałem się nad Astrą H i czytałem, że niektóre silniki z nich kompletnie nie nadają się do gazowania i mam pytanie czy może jesteście w stanie jakoś doradzić z waszej strony czy polecacie jakąs konkretną wersję silnika, która się do tego nadaje albo czy może polecacie jakiś samochód w przedziale 10-15 tysięcy z ok. 2006 roku gdzie bez problemowo można tą instalację w wykonać ? Nie zależy mi zbytnio na mocy silnika, samochód ma służyć po prostu do pokonywania częstych krótszych odcinków po mieście.
puchus
Nauka jazdy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 17 cze 2017, o 14:41


Re: Jaki silnik pod LPG

Postprzez K@mil » 9 lip 2017, o 09:17

Witaj kolego!
Podepnę się pod pytanie, bo sam od 3 dni szukam astry H w przedziale 11-15 tys złotych, który w przyszłości chciałbym zagazować.

Jakie silniki polecacie?
K@mil
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 lip 2017, o 08:53

Re: Jaki silnik pod LPG

Postprzez sony11 » 9 lip 2017, o 14:56

Podobno te 1.8 125hp sie dobrze pod lpg nadaja
sony11
Kierowca
 
Posty: 10
Dołączył(a): 8 lip 2017, o 13:05
Silnik: 1.8 Z18XE


Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 12 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.