Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Odpalanie rano

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Odpalanie rano

Postprzez sony11 » 8 lip 2017, o 13:13

Witam, problem wystepuje tylko rano mianowicie samochod odpala za 2 , 3 razem czasem za 1 po odpaleniu obroty faluja brak reakcji na gaz silnik sie dlawi po 30sek problem znika i reszte dnia odpala normalnie. Samochod ma 177tys gaz zalozony przy 170tys, odlaczalem zawor od gazu przy butli na noc nastepnego dnia tez ciezko odpalal. Wymieniona pompa paliwa na nowa wyczyszczona przepustnica nowe swiece i cewka, sterownik silnika byl juz wymieniany zaraz po zalozeniu instalacji gazowej bo samochod mial kangurka na wyzszych biegach.
Astra 1.8 125koni 2006r moze ktos mial podobny problemy?
sony11
Kierowca
 
Posty: 10
Dołączył(a): 8 lip 2017, o 13:05
Silnik: 1.8 Z18XE


Re: Odpalanie rano

Postprzez sparspar » 8 lip 2017, o 14:23

Po pierwsze to zczytaj błedy...
A po drugie czyszczenie przpustnicy nie rozwiązuje usterki....
Pozdrawiam
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Odpalanie rano

Postprzez sony11 » 8 lip 2017, o 14:26

Nie ma bledow, to co mam zrobic z ta przepustnica?
sony11
Kierowca
 
Posty: 10
Dołączył(a): 8 lip 2017, o 13:05
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Odpalanie rano

Postprzez sparspar » 8 lip 2017, o 14:30

Jak nie ma błedów, to poczekaj az pojawią sie....
Nie wydawaj kasy. Dopiero zareaguj kiedy check engine pojawi sie na stałe...
Pozdrawiam
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Odpalanie rano

Postprzez sony11 » 8 lip 2017, o 14:38

Kolego... problem wystepuje od 2 tygodni w tym czasie wymienilem to co napisalem bledu jak nie ma tak nie bylo... kazdy mechanior tak podchodzi.. jak komputer nic nie wykryje to juz nic nie zrobi..
sony11
Kierowca
 
Posty: 10
Dołączył(a): 8 lip 2017, o 13:05
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Odpalanie rano

Postprzez sparspar » 8 lip 2017, o 15:01

Słuchaj mnie....U mnie diagnostyka Astry H kosztuje 800 zł, (po to tak drogo aby nikt nie zawracał głowy)ale wtedy masz pewność w 100% co trzeba naprawić.. Mam to gdzieś. A wtedy ja przypominam im, że wskazywałem na poczekanie błedu...Dlatego klienci słuchaja sie i czekaja na błedy
Pozdrawiam
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Odpalanie rano

Postprzez sony11 » 8 lip 2017, o 15:14

Kolego ceny z kosmosu masz.. w ASO sprawdzenie samochodu przed zakupem kosztuje 250zl. Co ty chcesz tam za 800zl sprawdzac rozkladac go na czesci? Mechaniory ktore sie znaja tylko na wymianie klockow i oleju tak podchodza do diagnostyki... Pisze na forum bo moze ktos juz mial takie problemy.. nie oczekuje odpowiedzi czekaj na bledy z kompa bo jak bledy sie pojawia to nie bede tu pisal... chyba logiczne
sony11
Kierowca
 
Posty: 10
Dołączył(a): 8 lip 2017, o 13:05
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Odpalanie rano

Postprzez sparspar » 8 lip 2017, o 15:41

Za 800zł bedziesz wiedział co naprawić... a w ASO za ile Ci powiedzą:) o ile beda wiedziec w czym problem, wątpie. Oni są słabsi ode mnie...
Pozdrawiam
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Odpalanie rano

Postprzez sony11 » 8 lip 2017, o 15:54

Watpie.. za 800 zl to ja sobie wymienie wiekszosc podzespolow ktore moga miec wplyw na odpalanie na zimnym silniku.. z calym szacunkiem pan oraz panowe z ASO sa na tym samym poziomie diagnostki samochodow.. tylko to co wykazal komputer.. zero wiedzy zero doswiadczenia nawet zero próby diagnozy lub analizy problemu.. p
sony11
Kierowca
 
Posty: 10
Dołączył(a): 8 lip 2017, o 13:05
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Odpalanie rano

Postprzez sparspar » 8 lip 2017, o 16:04

Brawo, na tą odpowiedź czekałem. Także czekaj na błedy i check engine...
Pozdrawiam
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE

Następna strona

Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.