Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Glosny klekot silnika

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Glosny klekot silnika

Postprzez Dominikos2 » 6 wrz 2017, o 19:44

Witam posiadam astre h 1.4 benzyna lpg ...ostatnio silnik chodzil jak diesel...klekotał..dalem do mechanika ktory stwierdzil ze sa zatarte 4popychacze...wymienil 16sztuk..ale dalej wydaje mi sie ze glosno chodzi szczegolnie jak olej rozgrzany...dlaczego tak sie dzieje..czy te silniki tak maja..prosze o porade
Dominikos2
Starszy kierowca
 
Posty: 33
Dołączył(a): 12 wrz 2016, o 11:56
Silnik: 1.4 Z14XEP


Re: Glosny klekot silnika

Postprzez arden » 8 wrz 2017, o 08:20

W moim tak nie jest, nic nie wiem o tym żeby te auta tak miały, mam w nim też od pół roku zestaw optima bo mnie przerażały trochę koszty paliwa ale to nie wpłynęło na dynamikę ani na jakość pracy silnika. Jesteś pewny że to klekot silnika? Nie łańcuch czasem? Jaki ma przebieg?
arden
Nauka jazdy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 kwi 2017, o 08:16
Silnik: 1.4 Z14XEL

Re: Glosny klekot silnika

Postprzez Dominikos2 » 8 wrz 2017, o 15:40

Gosciu ktory wymienial popychacze sprawdzal lancuch i twierdzi ze jest ok...a przebieg 209000...niewiem dlaczego tak sie dzieje
Dominikos2
Starszy kierowca
 
Posty: 33
Dołączył(a): 12 wrz 2016, o 11:56
Silnik: 1.4 Z14XEP


Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron
stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.