Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Poranne odpalanie ,problem

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Poranne odpalanie ,problem

Postprzez andre » 6 paź 2017, o 07:46

Witam, mam problem z odpalaniem porannym raz odpala od razu a raz dopiero za 5 razem .astra była u mechanika było sprawdzane wszystko ,świece ciśnienie paliwa,zawór egera ,czyszczenie styków przy sterowniku silnika,przepustnica ,lpg nawet bateria w kluczyku ! zero błędów ! poradcie coś albo podpowiedzcie dobrego mechanika na śląsku (żory).
andre
Nauka jazdy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 5 paź 2017, o 08:22
Lokalizacja: ŻORY
Silnik: 1.6 Z16XER


Re: Poranne odpalanie ,problem

Postprzez andre » 10 paź 2017, o 02:08

Nie ma dobrego mechanika na śląsku co by mi to ogarnoł?
andre
Nauka jazdy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 5 paź 2017, o 08:22
Lokalizacja: ŻORY
Silnik: 1.6 Z16XER

Re: Poranne odpalanie ,problem

Postprzez andre » 22 lis 2017, o 15:48

Problem rozwiązany !!! żaden mechanik tego nie ogarnoł !! więc sam zaczołem wymieniać częśći ,pierwsze poszło czujnik położenia wału febi ok 210 zł i to było to teraz odpala od szlagu już 3 tydzień .(Ale jako drugie było by czujnik temperatury ) ja nie wiem czemu mechanicy nie wymieniają częci podstawowe !! przecież jak czujnik bendzie wysyłał błenne informacje to błędu nie bendzie !,to mam czekać aż całkiem padnie ??
andre
Nauka jazdy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 5 paź 2017, o 08:22
Lokalizacja: ŻORY
Silnik: 1.6 Z16XER


Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.