Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Rozrusznik kreci, nie odpala, kod bledu ECN 1345E

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Rozrusznik kreci, nie odpala, kod bledu ECN 1345E

Postprzez XeNeX » 21 lis 2017, o 09:49

Witam,

Podczas pierwszego uruchamiania słychać było ze silnik zaskoczył po czym zgasł, myślałem ze za krótko przytrzymałem kluczyk, jednak przy kolejnych próbach kreci tylko rozrusznik.
Sprawdzilem kod bledu (metoda gaz/hmulec) i pokazuje ECN 1345E. Z tego co znalazlem oznacza on:
Kod: Zaznacz cały
Numer      Opis                                                    Pochodzenie błędu
B1345   Heated Backlite Input Circuit Short To Ground           Zapłon
P1345   Crank Pos (CKP)-Camshaft Pos (CMP) Correlation        Zapłon
P1345   Crankshaft Position (CKP)-Camshaft Position (CMP) Correlation       Zapłon
P1345   SGC (Cam Position) Sensor Circuit Malfunction/ Crankshaft Position - Camshaft Position Correlation   Zapłon
P1345   Uszkodzenie pompy wtryskowej                                    Zapłon

Dodam ze silnik 1.6, benzyna, akumulator naladowalem, paliwa dolalem, przebieg mniej niz 40k wiec zaskoczyl mnie ta awaria.

Mysle ze albo brak iskry albo nie dochodzi paliwo, tylko jak to sprwadzic...?

Pozdrawiam!
XeNeX
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 lis 2017, o 09:44
Silnik: 1.6 Z16XER


Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.