Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Z14XEP - check engine i kontrolka airbag + szczur

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Z14XEP - check engine i kontrolka airbag + szczur

Postprzez irokez941 » 28 gru 2017, o 19:29

Witam, około miesiąca temu pojawiła mi się czerwona kontrolka airbag na desce rozdzielczej (dzień wczesniej przesuwałem fotel pasażera, może to coś ma wspólnego? ), postanowiłem że zakupie ELM327, niestety nie udało mi się niczego tym sprawdzić - błąd pali się do dzisiaj. Jakieś 2 tygodnie zauważyłem atak gryzonia o nazwie szczur... nie wiem jakim cudem ale znalazł się on się także w bagażniku, skończyło się to delikatnie poszarpaną tapicerką z tyłu pojazdu, na pewno dostał się także do skrzynki z bezpiecznikami, Parę dni temu zapalił mi się check engine, więc ponownie podłączyłem ELM327 i tym razem pokazał błąd P0170. usunąłem go, lecz dzisiaj ponownie powróciła ikonka silnika. W komorze silnika także znalazłem ingerencje szczura, przegryziony wężyk i nadgryziony kabel. Moje pytanie.. Czy te nadgryzienia mogą mieć coś wspólnego z tymi błędami? Załączam zdjęcia przegryzień, oraz testu diagostycznego z błędem.
Prosze o odpowiedź i rady.

Pozdrawiam.
Załączniki
5.jpg
5.jpg (160.41 KiB) Przeglądane 3237 razy
4.jpg
4.jpg (63.08 KiB) Przeglądane 3237 razy
1.jpg
1.jpg (47.9 KiB) Przeglądane 3238 razy
irokez941
Nauka jazdy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 28 gru 2017, o 19:01
Silnik: 1.4 Z14XEP


Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.