Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Nieszczelne pierscienie tloka

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Nieszczelne pierscienie tloka

Postprzez AstraD » 3 lut 2018, o 14:01

Witam

Mam problem z moja astra 1.6 2007 Z16Xer, mianowicie mam nieszczelne pierscie tloka. Auto jezdzi ale brakuje mu mocy. Mechanik powiedzial mi ze mam 3 wyjscia. Remont silnika, wymiane silnika, i niestety trzecia opcja to pozegnac sie z autem. Czy sa moze jeszcze jakies opcje? Ewentualnie gdybym sie nie zdecydowal naprawiac auta i potrzebowal bym troche czasu ( kilka miesiecy moze), na dozbieranie troche na nowe to czy jest jakis sposob by podtrzymac to autko jeszcze jakis czas? Czytalem cos zeby dolac gestrzy olej? moze cos innego? albo czy ma sens usuwac nagar z silnika. Dzieki z gory
AstraD
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 lut 2018, o 13:54
Silnik: 1.6 Z16XER


Re: Nieszczelne pierscienie tloka

Postprzez asterekf » 12 mar 2018, o 21:49

AstraD napisał(a):Witam

Mam problem z moja astra 1.6 2007 Z16Xer, mianowicie mam nieszczelne pierscie tloka. Auto jezdzi ale brakuje mu mocy. Mechanik powiedzial mi ze mam 3 wyjscia. Remont silnika, wymiane silnika, i niestety trzecia opcja to pozegnac sie z autem. Czy sa moze jeszcze jakies opcje? Ewentualnie gdybym sie nie zdecydowal naprawiac auta i potrzebowal bym troche czasu ( kilka miesiecy moze), na dozbieranie troche na nowe to czy jest jakis sposob by podtrzymac to autko jeszcze jakis czas? Czytalem cos zeby dolac gestrzy olej? moze cos innego? albo czy ma sens usuwac nagar z silnika. Dzieki z gory


To ile ten silnik bierze oleju ? Jakie jest ciśnienie sprężania na tłokach.
asterekf
Kierowca
 
Posty: 21
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 20:13
Silnik: 1.6 Z16XEP


Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.