Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Problem z praca silnika !!

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Problem z praca silnika !!

Postprzez Tomek777 » 14 mar 2018, o 22:06

Witam, mam problem z moim autem jest to Vauxhall ale mam nadzieje ze nie ma wiekszej roznicy i pomozecie mi zdiagnozowac co jest nie tak. Mianowicie jest to Astra 1.6 16V SXi, dotychczas dzialal bez zarzutow ale od jakiegos czasu zaczal miec problemy przy odpalaniu na zimnym silniku. Nie zawsze, ale co raz czesciej przy odpaleniu silnik nie pracuje rowno, wskazowka obrotow ucieka w dól tak jakby mial zgasnac a silnik jakby sie troche dlawil w dodatku nie reaguje na gaz ( nie zawsze, czasem przygazuje i pomaga), musze wtedy go zgasic i po ponownym odpaleniu dziala juz normalnie. Znajomy wpinal komputer do niego ale nie wykazalo zadnych bledow. Ja w temacie napraw samochodow jestem calkiem zielony wiec wszelkie sugestie/diagnozy mile widziane. Zamieszcze filmik pogladowy w linku ponizej.


https://youtu.be/Ql9acWVWJY4
Tomek777
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 mar 2018, o 21:17
Silnik: 1.6 Z16XEP


Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 22 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.