Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Szarpie przy małym gazie/stałej jeździe.

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Szarpie przy małym gazie/stałej jeździe.

Postprzez Astrah07 » 22 maja 2018, o 16:29

Witam od niedawna jestem posiadaczem Opla Astry H 2007r. PB+LPG.
Z samochodem mam problem taki, że podczas jazdy , gdy jadę na małym gazie tzn delikatnie trzymam wciśnięty pedał gazu to auto szarpie.
Gdy pedał gazu wcisnę mocno to szarpania nie ma. Jest to uciążliwe , bo nie da się utrzymać stałej prędkości np w jakimś korku itd, bo zaraz
zaczyna szarpać budą...
Do tej pory wymieniłem w niej:
Pęknięty przewód od podciśnienia,sprzęgło,czujnik spalania stukowego, cewkę zapłonową, zaślepiłem EGR oraz sprawdzane były zawory i okazało się, że wszystko jest dobrze.
Na kompie zero błędów, ja też już nie wiem co zrobić a mechanik i elektromechanik rozkładają ręce ...
Świece też niby sprawdzali i stwierdzili, że dobre ...
Ma ktoś jakąś podpowiedź ?
Astrah07
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 maja 2018, o 16:23


Re: Szarpie przy małym gazie/stałej jeździe.

Postprzez sparspar » 26 maja 2018, o 11:45

Umów się na wizyte do dobrego gazownika.Bo mechanik mało ma wspólnego z instalacja lpg. Być może wystarczy wymienić wtryskiwacze za 300zł i po problemie
Pozdrawiam
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE


Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.