Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Dziwny wyciek oleju. Co to było ?

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Dziwny wyciek oleju. Co to było ?

Postprzez borek123 » 30 lip 2018, o 09:53

Witam. Miałem ostatnio dziwny przypadek. Po przejechaniu ok. 50 km zaparkowałem autko na parkingu i nie było mnie z 1,5 godziny. Po powrocie zauważyłem dużą kałużę oleju średnicy około 50-60 cm a spod autka (z miski kapał olej). Sprawdziłem stan oleju i było go sporo (2/3 zalecanego stanu) więc powoli przejechałem do domu jeszcze 35 km. Odstawiłem autko na noc z myślą żeby następnego dnia pojechać do mechanika. Rano patrze a tam czyściutko pod autem i poziom oleju 2/3 tak jak było. Czy to możliwe żeby taki spory wyciek sam się naprawił ? o co chodzi ? Dzień wcześniej miałem poziom oleju na minimum i dolałem ok. litr (tyle mi zostało w bańce). Czy możliwe że było to przelane i silnik wypluł nadmiar oleju ? Pojechałem autem do pracy i zobaczymy co będzie. Autko to astra h 2006 z18xer 1.8 benzyna.
borek123
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 lip 2018, o 09:42
Silnik: 1.8 Z18XER


Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron
stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.