Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Problem z silnikiem astry 1.6 xer 2009r

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Problem z silnikiem astry 1.6 xer 2009r

Postprzez Robirobson » 2 wrz 2018, o 20:03

Witam. Na wstepie chciałbym poinformowac iż jestem nowym użytkownikiem forum. Ze wzgledu na to ze nie mogłem znalezc odpowiedniego tematu postanowiłem założyć nowy temat, prosze o zrozumienie.
A mianowicie : chodzi o problem z silnikiem benzynowym 1.6 xer rocznik 2009 bez lpg. Trafiła mi sie oststnio nie miła i do końca nie wyjaśniona sytuacja na trasie. Podczas jazdy ok 160 km/h silnik calkowicie zasłabł i dodawanie gazu nic nie pomagało. Zaczął tracić prędkość aż wkoncu musiałem zatrzymać samochod na pasie awaryjnym. Jesli chodzi o jakiekolwiek kontrolki, nic sie nie zapalało az do samego końca. Samochod przejechał bez zarzutów 900km. Po odczekaniu ok 40 minut moze wiecej samochod po uprzednich próbach odpalania wkoncu odpalił. Lecz po przejechaniu ok 1.5 km znow osłabł w ten sam sposób co na początku. Nie znam sie zbyt na mechanice. Wiem ze osoby na tym forum mają wieksze doswiadczenie z astra wiec prosze o pomoc. Moze ktos mial taki problem. Znajomy u ktorego samochod jest sprawdzany wstępnie powiedzial ze jest jakis błąd mechaniczy rozrzadu... ale narazie tylko tyle wiem... po 2 odpaleniu i zasłabnieciu teraz juz w ogole nie odpala. Dziekuje za pomoc.
Robirobson
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 wrz 2018, o 19:41
Silnik: 1.6 Z16XER


Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.