Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

1.8 Z18XER - wycie silnika jakby jakieś łożysko

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

1.8 Z18XER - wycie silnika jakby jakieś łożysko

Postprzez Rumcajs997 » 23 wrz 2018, o 18:17

Witam Panie i Panów,

Kupilem sobie Astre H 2010 1.8 Z18XER Manual w UK - przebieg 63000mil, na 99.9% oryginalny, bo wiem jak to auto ma wyglądać przy tym przebiegu, a wyglada nawet lepiej i historia przeglądów potwierdza przebieg. Wybór padł na to auto, bo mialem 2008 w Automacie z tym silnikiem i byłem zadowolony.

Niestety, ale podczas sprawdzania auta nie wyczaiłem pewnego dzwieku, który brzmi jak łozysko, który dobiega z silnika. Na początku myslalem, że to łożysko w skrzyni na biegu 1 i 2, bo przy 3 już praktycznie tego nie slychać (ale to raczej kwestia prędkości, która wtedy już zagłusza), ale pozniej sie kapnąłem, że to jest dzwiek z silnika podczas gazowania.

Nagrałem film na youtube, gdzie najpierw stoje w miejscu bez żadnego biegu i gazuję, a pozniej jadę. Widać wyraznie, że to silnik. Moje podejrzenie pada na łożysko jednego z kół, które napędzają paski w silniku. Co o tym myslicie?

Z gory dzieki za porade

https://youtu.be/e74KP4cizK4
Rumcajs997
Nauka jazdy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 17:33
Silnik: 1.8 Z18XER


Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 17 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.