Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Cewka zapłonowa - jakiej firmy

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Cewka zapłonowa - jakiej firmy

Postprzez Derka » 25 paź 2018, o 19:18

Witam.

Mam pytanie odnośnie cewki zapłonowej - planuje jej zakup i trochę nie mogę się zdecydować jakiej firmie zaufać. Dosyć mało tematów wygrzebałem na necie odnośnie firm sprzedających cewki (opinie i takie tam) ale pochlebne recenzje zbierały Deplhi oraz NGK i ku nich bym się skłaniał. Ktoś ma jakieś doświadczenia odnośnie tych firm? W którą lepiej zainwestować? A może jakąś inną?
Derka
Nauka jazdy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 paź 2018, o 19:13
Silnik: 1.6 Z16XEP


Re: Cewka zapłonowa - jakiej firmy

Postprzez halopika » 26 paź 2018, o 03:17

Ja bym postawił na Delphi,swoją wymieniałem trzy lata temu.
halopika
Kierowca
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27 lip 2015, o 17:28
Silnik: 1.6 Z16XEP

Re: Cewka zapłonowa - jakiej firmy

Postprzez emteusz » 2 lis 2018, o 14:52

DELPHI to, to co na pierwszy montaż, nie uznaje gdy w samochodzie jest gaz, od siebie mogę zaproponować zamiennik SKV - sprzedaliśmy i sprzedajemy masę i jeździ oraz spisuje się jak najbardziej dobrze.
Chętnie pomogę w doborze części :-)
emteusz
Kierowca
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 paź 2018, o 09:57

Re: Cewka zapłonowa - jakiej firmy

Postprzez lisu7 » 23 lis 2018, o 17:05

Ja mam delphi od 2014r, ostatnio na zimnym silniku pojawiało się szarpanie całym autem na 1 i 2 biegu, ale myślę że to nie wina cewki. Także polecam.
lisu7
Klubowicz
 
Posty: 90
Dołączył(a): 11 wrz 2017, o 18:57
Silnik: 1.6 Z16XEP


Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.