Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Astra 1.4 odgłos "odkurzacza" przy dodawaniu gazu.

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Astra 1.4 odgłos "odkurzacza" przy dodawaniu gazu.

Postprzez Zelo061 » 18 gru 2018, o 19:02

Witam,na początek chciałbym się przywitać, ponieważ jestem tutaj nowy, jeśli błędnie ugryze temat lub napisze coś źle, bardzo proszę o wyrozumiałość :) Od tygodnia jestem posiadaczem Astry 3, 1.4 90 km, 2005 rok. Problem wygląda następująco, samochód stoi na luzie, silnik pracuje idealnie, żadnych falowań obrotów, wszystko w jak najlepszym porządku. Problem pojawia się po wrzuceniu pierwszego biegu i w kolejnych, przy dodawaniu gazu na każdym biegu przed jego zmianą słychac świst można go porównać do odgłosu odkurzacza, po wciśnięciu sprzęgła problem znika, do ponownego razu gdy puszczę sprzęgło po zmianie biegu i ponownie dodam gazu. Czy ktoś może wie z którego miejsca lub czym są spowodowane te dziwne dźwięki wydawane przez mój samochód? Samochód jest świeżo po wymianie pompy wody (luz na kole) i rolki napinacza paska (rozwalone łożysko).
Ostatnio edytowano 19 gru 2018, o 19:56 przez Zelo061, łącznie edytowano 1 raz
Zelo061
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 gru 2018, o 18:34


Re: Astra 1.4 odgłos "odkurzacza" przy dodawaniu gazu.

Postprzez piotii » 19 gru 2018, o 17:29

możesz , wstawić plik audio, tego odgłosu "odkurzacza
Avatar użytkownika
piotii
Moderator
 
Posty: 332
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 16:08
Lokalizacja: Chociszew
Silnik: 1.6 Z16XEP

Re: Astra 1.4 odgłos "odkurzacza" przy dodawaniu gazu.

Postprzez Zelo061 » 19 gru 2018, o 18:51

Zelo061
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 gru 2018, o 18:34


Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 12 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.