Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Uszczelka pod głowicą

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Uszczelka pod głowicą

Postprzez Sebawrp » 12 cze 2019, o 17:33

Witam wszystkich klubowiczów, posiadam astre h 2.0 200km ,niestety mam do wymiany uszczelkę pod głowicą, I pytanie do was jaki to będzie koszt ? Chce zrobić wszystko co tylko trzeba, rozrząd itd .
Sebawrp
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 maja 2019, o 18:05


Re: Uszczelka pod głowicą

Postprzez Sebastian T » 24 lip 2019, o 07:09

Witam! Mam taka astre tylko z silnikiem 170 km. Czesci za rozrzad wyniosły mnie 480zl, robocizna 600zl ze sciagnieciem glowicy. Planowanie 100zl bo musisz to zrobic. Noi sprawdzenie szczelnosci, moja akurat byla ok to nic wiecej niezaplacilem.
Sebastian T
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 lip 2019, o 06:56
Silnik: 2.0T Z20LER

Re: Uszczelka pod głowicą

Postprzez deodekabokat » 25 lip 2019, o 12:27

Sebastian T napisał(a):Witam! Mam taka astre tylko z silnikiem 170 km. Czesci za rozrzad wyniosły mnie 480zl, robocizna 600zl ze sciagnieciem glowicy. Planowanie 100zl bo musisz to zrobic. Noi sprawdzenie szczelnosci, moja akurat byla ok to nic wiecej niezaplacilem.

W Tej kalkulacji chyba zabrakło kosztu kpl uszczelek i ew pierścieni jeżeli np bierze Ci olej i chciałbyś zrobić dół
deodekabokat
Klubowicz
 
Posty: 88
Dołączył(a): 13 mar 2019, o 14:47
Silnik: 1.8 Z18XE


Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron
stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.