Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Szarpanie przy mocniejszym wcisnieciu pedału gazu

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Szarpanie przy mocniejszym wcisnieciu pedału gazu

Postprzez Nikita » 22 sie 2019, o 21:33

Witam !
Jestem świeżym użytkownikiem forum i mam od niedawna problemy z moją Asią (dlatego założyłem ten profil :D ).
Otóż mój problem polega na tym że samochód szarpie!
Kiedy jade spokojnie samochodem czyli max 40 % pedału gazu i tak do 2.5 tys obrotow (ekologiczna jazda ) to tego nie można było wyczuć
Ale teraz jak dzisiaj nią troche szalałem za darmowe paliwko :D :D to samochód szarpie czyli jak wcisne na maxa pedał gazu to szarpie tak jakby odcinało dopływ paliwa albo jakbyktos na chwile odłączał gaz.
Szarpanie jest najbardziej intensywne jak na przykład na 3 biegu ,obroty siegają 1.5 tys to wtedy samochód zachowuje się jakby miał zaraz zgasnąć oczywiście pedał gazu jest w położeniu więcej niż 50 %.
Problem pojawił się dzisiaj.
Wyciągnąłem kleme na godzinę aby komputer się zresetował żeby zobaczyć jakie są aktualne błędy , oczywiście po tym wsiadłem w samochód i jeździłem tak z 30 minut.
Jeśli chodzi o kody z komputera to takie się wyświetlają
ECN 001463
ECN 036504
I teraz pytanie do was jaka może być tego przyczyna? Problem z cewką , swiecami , listwą dis czy czujnik wałka rozrzadu ... ?
Samochód to
Opel Astra H gtc 1.6 115km
Nikita
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 sie 2019, o 21:08
Silnik: 1.6 Z16XER


Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.