Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Z20LEL pokrywa zaworów zawieszenie przód

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Z20LEL pokrywa zaworów zawieszenie przód

Postprzez AndrzejM » 16 sty 2020, o 10:16

Witam wszystkim , posiadam opla astra h 2004 r, 2.0T 170 km hatchback , nie mogę nigdzie wyszukać pokrywy zaworów nowej do tego modelu auta jedynie co znalazłem to regeneracje pokrywy ,ale chciałbym już dołożyć i kupić nową ponieważ mam duże wycieki oleju i to widać jak leci , wymieniłem uszczelkę u mechanika ktory stwierdził ze pokrywa jest juz uszkodzona i jak bedzie dalej ciekło to potrzeba zakupić nową , 3-4 dni po wymianie zaczeło puszczać , pojechałem do inego mechanika powiedzialem mu o sytuacji mowi dodamy silikonu i bedzie trzymać kilka dni max 5 dalej to samo , postanowilem sam wymienić uszczelka victor reinz masa silikonowa tez z tej firmy wszystko wyczysciłem na perfect zalozyłem skręciłem kluczem dynamometrycznym jak w instrukcji z odpowiednim dociskiem po 2 dniach dopiero odpalilem auto , nie powiem jezdzilem powyzej tygodnia 10 dni dokladnie trasa co dzien 130 kilometrow i zaczeło puszczać z dnia na dzien coraz bardziej , jest to tak uciążliwe ze masakra w kabinie smierdzi olejem musze dolewac olej, od zapalenia sie kontrolki przed i po jezdzie sprawdzan stan na bagnecie , borykam się z tym problemem już 2 miesiąc , Panowie i Panie na forum czy możecie pomóc udzielić porady podac link nazwe sklepu gdzie mogłbym zakupić tą pokrywe ? nr vin W0L0AHL4845228853 jeszcze mam problem z zawieszeniem przód ale to napisze pózniej z góry dziekuje za zainteresowanie i pomoc
AndrzejM
Nauka jazdy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 7 maja 2019, o 08:47
Silnik: 2.0T Z20LEL


Re: Z20LEL pokrywa zaworów zawieszenie przód

Postprzez rafik19941 » 2 lut 2020, o 19:01

Hi, 55558349
Pokrywę sprawdź liniałem zobacz jak bardzo jest krzywa - jeśli nie załóż uszczelkę 55558349 na śruby od pokrywy daj klej http://insignia24.pl/9375-mieszanka-usz ... tra-h.html i spróbuj tym z ERLINGA do pokryw https://www.czesciauto24.pl/oen/90542114, pamiętaj wszystko odtłuść zmywaczem i nie odpalaj samochodu przez 6 h oraz zostaw w garażu.
Powinno pomóc lub zostało pokrywa ASO 1300 zł :/
rafik19941
Kierowca
 
Posty: 26
Dołączył(a): 5 wrz 2019, o 19:31
Silnik: 1.6T Z16LET


Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.