Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

szarpanie auta i spadek mocy

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

szarpanie auta i spadek mocy

Postprzez pikok1 » 24 cze 2020, o 10:06

Witam mam problem ze swoją astrą 1.6 Z16XEP LPG a mianowicie pewnego dnia podczas przyspieszania przy ok 120km/h auto zaczęło szarpać, straciło moc zapalił się check engine a przy dodawaniu gazu check zaczął mrugać i samochód chodził na trzy gary. Gdy zgasiłem auto i odczekałem chwilkę to po ponownym odpaleniu auto chodziło normalnie lecz check nadal świeci po sprawdzeniu metodą gaz-hamulec wyskoczyły nastepujące błędy:.
ECN 030000
ECN 030300
ECN 130000
ECN 161450
Sądziłem że to cewka, więc wymieniłem wraz ze świecami kilka dni było ok ale problem powrócił, co może być przyczyną?
pikok1
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 cze 2016, o 16:44
Silnik: 1.6 Z16XEP


Re: szarpanie auta i spadek mocy

Postprzez Whitemamba » 24 cze 2020, o 11:06

Chyba nawet nie chciało ci się przejrzeć choć kilku tematów na forum o wypadaniu zapłonu.
Whitemamba
Klubowicz
 
Posty: 130
Dołączył(a): 6 mar 2019, o 16:29
Silnik: 1.6 Z16XEP


Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron
stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.