Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Poważny problem?

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Poważny problem?

Postprzez MaciejZG » 26 wrz 2020, o 08:34

Witajcie mam taki problem na pierwszy rzut oka wydaje się dość poważny. Wczoraj po wyjściu z pracy astra nie odpalała a na wyświetlaczu pokazywała się literka F, dobrze ze ktoś jeszcze wychodził no i stwierdzili że to aku od kabli odpalił dojechałem do domu. Dziś rano wsiadam sprawdzam czy odpali odpada myślę jadę na grzyby zniosłem wszystko , to samo F i nie odpala nie kręci nic. Jako że problem z kablami przyjechała taxówka i dziś kable nie pomogły. Odłączyłem na chwilę aku i jest taki problem że nic się nie pali skrzynia automatyczna ani N ani A1 ani M1 . Sprawdziłem błędy metodą pedałów i pokazuje następujące błędy.
ECN 111306
ECN 161450
ECN 161600
ECN 170000

Nie mogę ani odpalić ani pchnąć ani nic, nawet nie ma jak na warsztat dojechać. Poradźcie co zrobić. Zaznaczam że mechanik ze mnie żaden.
MaciejZG
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 wrz 2020, o 08:21
Silnik: 1.6 Z16XEP


Re: Poważny problem?

Postprzez Hastryson87 » 26 wrz 2020, o 19:05

Spróbuj zdekodować za pomocą tego, mi kiedyś z dekorowaniem innego błędu pomogło.
http://astra-3.pl/ecn_search.php

Gdzieś wyczytałem, że może to być problem z CIM, jeszcze tu coś piszą o tym błędzie.
https://www.automatskrzynia.pl/easytronic.html

Pozdrawiam
Hastryson87
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 wrz 2020, o 12:15
Silnik: 1.6 Z16XEP


Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron
stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.