Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Astra 3 2005r bierze olej oraz gaśnie

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Astra 3 2005r bierze olej oraz gaśnie

Postprzez MaraWdowa » 29 paź 2020, o 07:51

Dzień dobry, od soboty jestem posiadaczką Astry 3 silnik z16xep rok 2005, na miejscu po oględzinach i jeździe próbnej wydawało się okej, silnik pracował równo, żadnych wyciekók itp. już w drodze powrotnej zgasł przy hamowaniu i wciśnięciu sprzęgła, po odpaleniu jechał dalej już normalnie i tak zdarza się conajmniej raz dziennie, oprócz tego od soboty do wtorku zezarl mi cały olej, bagnet suchutki, a zrobiłam 400km przez te parę dni. Troszkę czuć olejem z wydechu, ale nie ma czarnej końcówki ani nie kopci. Chciałam auto zwrócić na rękojmię, ale facet mówi że to nie wypożyczalnia i jak chce to mogę iść do sądu. Co z tym fantem można zrobić i ile to będzie kosztować ?
Dziękuję za pomoc :)
MaraWdowa
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 paź 2020, o 07:12
Silnik: 1.6 Z16XEP


Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.