Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Zakup Astry 1.8

Zakup Astry 1.8

Postprzez pavvel » 29 sty 2015, o 00:16

Witam! Po 2 letniej jeździe mułem - Skodą Fabią 1.4 - pierwsze auto, czas na zmiany. Pomału, bo na wiosnę, chcę się przesiąść do czegoś mocniejszego. Suma pieniędzy jaką dysponuję to okolo 20-22 tysiące. Na początek pytanie, czy w tym zakresie cenowym znajdę fajny egzemplarz z benzynką? Zdania są bardzo podzielone. Najbardziej interesuje mnie wersja 3 drzwiowa z silnikiem 1.8 125/140KM. Jakby była czarna, to już w zupełności miód. Jak zauważyłem takich egzemplarzy nie jest wiele i to nawet nie jest kwestia pieniędzy.

Kolejne pytanie, czy polecacie tą jednostkę silnikowa? Zaznaczam, że nie robię wielkich tras. Moj miesieczny przebieg waha się w okolicach 600km, także diesel odpada na starcie. Szukam zrywnej i dynamicznej furki, z ładnym środkiem. Jeśli chodzi o środek, bardzo zależy mi na kierownicy multi. Natomiast co do reszty, nie musi być to super wyposażenie.

Jakieś rady :)?
pavvel
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 sty 2015, o 00:11


Powrót do Kupujemy samochód - pomoc w dokonaniu zakupu Astry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.