Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Pomoc w wyborze Astry

Pomoc w wyborze Astry

Postprzez kamilbbk » 19 cze 2016, o 12:05

Witam! Odrazu podkreślam że nie jestem znawcą w tej dziedzinie, dlatego potrzebuję pomocy :) Szukam Astry z niewielkim silnikiem, wpadła mi w oko wersja 1.4 Benzyna+ LPG z 2006r, pierwszy właściciel i serwisowana w ASO i w przystępnej cenie, więc według mnie same plusy, jedynym minusem jest przebieg ok. 250 000km i tu moje pytanie. Jak zachowuje się ten silnik? Na jakie awarie trzeba się szykować przy takim przebiegu i czy wgl warto kupować samochód z takim przebiegiem? Rozumiem, że jest to też kwestia zadbania auta :) Z góry przepraszam za nieprofesjonalizm ale spróbujcie mnie zrozumieć :)
kamilbbk
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 cze 2016, o 11:49


Re: Pomoc w wyborze Astry

Postprzez aro0202 » 10 lip 2016, o 14:09

Witam.
Jeśli nie kupiłeś jeszcze auta, chętnie Ci doradzę. Astra dobry wybór, fajny samochód. Silnik małolitrażowy 1.4 to dobry silnik, który również dobrze sprawdza się w gazie. Przy tym przebiegu musisz się liczyć z kosztami. Przede wszystkim łańcuszek rozrządu, który nie wiadomo w jakiej jest kondycji. Na twoim miejscu szukałbym czegoś z mniejszym przebiegiem tak do 150 000 km. Pozdrawiam!
aro0202
Kierowca
 
Posty: 14
Dołączył(a): 14 lut 2016, o 16:34
Silnik: 1.6 Z16XER


Powrót do Kupujemy samochód - pomoc w dokonaniu zakupu Astry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.