Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Czy warto zostawić?

Czy warto zostawić?

Postprzez ppludrok » 21 cze 2016, o 23:53

Koledzy, właśnie kupiłem (przez przypadek :-)) Astrę kombi 2006r, motor 1.7, 74kW w wersji enjoy z nawi. Przebieg 21O. Na 180 miała robiony rozrząd, sprzęgło plus dwumasę. 2 kpl kół, podrapane drzwi i tylny zderzak. Wady - trochę kopci jak się depnie i kontrolka, że mało płynu chłodniczego. Poza tym igła. Zapłaciłem 7500 a wiec tanio. Nie bita. Warto wymienić turbo i zostawić sobie to auto czy lepiej sprzedać i zarobić? Widziałem ze chodzą takie od 9 do 14 nawet tysi. Mam Megane Scenic 2004 i któreś bym sprzedał. W Megane siada ciągle elektronika wiec zastanawiam się czy Astra po wspomnianych wyżej naprawach będzie bezawaryjna? Fajna jest bo mało pali - na trasie przy 120-130 tylko 4,5 litra a Megane średnio 9,5!! Proszę o porady czy warto ją sobie zostawić na stałe. A i zawór egr też miała wymieniony.
ppludrok
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 cze 2016, o 23:42
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Kupujemy samochód - pomoc w dokonaniu zakupu Astry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.