Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Opel Astra H 1.8 140 km Automat

Opel Astra H 1.8 140 km Automat

Postprzez tomi » 24 wrz 2016, o 17:48

Witam Szanownych Forumowiczów :)

To mój pierwszy post a zarazem pytanie mam nadzieje do znawców.
Całe życie poruszam się oplami ale zamarzył mi się opel "lepsiejszy" niż F czy obecne G.
Mianowicie H wersja hatchback 1.8 140 km z automatyczną hydrauliczną (klasyczną ) skrzynią biegów.
I tu się pojawia moje pytanie jak ten automat się sprawdza ? Czy są z nimi problemy w H ? czy z tym silniczkiem to gra dobrze ?
Co muszę wiedzieć przed zakupem tej asterki ?
Oraz pytanie czy ten Z18XER nadaje się pod LPG ? Chce nią latać do pracy 100 km codziennie 20 km korki 80 km trasa.

Ps. Przeszukałem forum ale albo nie umiem szukać albo szukajka nie radzi sobie z tagami. Albo nikt nie porusza się automatem. (wyrzuciło mi 3 tematy z pytaniami ale bez odpowiedzi na powyższe)

Z góry dziękuje za wszelkie informacje i porady bo automat to dla mnie nowość. A ja już za stary jestem żeby wachlować biegami.

Pozdrawiam
Tomasz.
tomi
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 wrz 2016, o 17:33


Powrót do Kupujemy samochód - pomoc w dokonaniu zakupu Astry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.