Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Astra GTC 1.9 150km

Astra GTC 1.9 150km

Postprzez dabi1990 » 27 wrz 2016, o 12:48

Witam.

Panowie, stoję przed dylematem, muszę kupić auto dla brata i mam na oku pewną astrę.

http://otomoto.pl/oferta/opel-astra-gtc ... vuvX.html#

Opel posiada, myślę, że duży mankament - do wymiany dwumas ze sprzęgłem, całą budą trzęsie na biegu jałowym i czuć drgania na pedale sprzęgła. Cenę auta utargowałem do 13000 zł, czy cena warta samochodu?

Dodam, że do zrobienia jeszcze lekkie bąble rdzy nad górną uszczelką przedniej szyby ( przednia szyba nie oryginalna), leciutkie przecierki na tylnym zderzaku, ale to aż tak bardzo mnie nie razi. Ogólnie auto wygląda na zadbane. Cały czas użytkowane.

Astra w wyposażeniu cosmo, bez dpf i przycisku sport oraz IDS+ .

Od razu zadam pytanie, czy w tych astrach normalne jest, że tak ciężko rusza się drążkiem zmiany biegów, stawia duży opór, w moim fordzie małym paluszkiem mogę zmieniać biegi.
dabi1990
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 wrz 2016, o 12:44


Re: Astra GTC 1.9 150km

Postprzez astra75 » 5 paź 2016, o 14:49

Witam,

Ten egzemplarz wygląda na zadbany. Myślę, że warto kupić Astrę biorąc pod uwagę, że mam takie auto od kilku lat i sprawuje się super.

A jeśli chodzi o sprzęgło to normalne zużycie przy przebiegu około 200tys km. Ja wymieniłem po tym przebiegu komplet na oryginalny zestaw sprzęgła z kołem dwumasowym w najniższej cenie 1790pln. Ten sklep internetowy dobiera części po numerze nadwozia VIN. Jakbyś chcial się z nimi skontaktować to podaje do nich numer telefonu 500410700. Kupowałem tam już parę części.

pozdrawiam
astra75
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 lis 2013, o 14:15
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT


Powrót do Kupujemy samochód - pomoc w dokonaniu zakupu Astry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.