Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Astra hatchback 2007 1.6 benzyna 115 km

Astra hatchback 2007 1.6 benzyna 115 km

Postprzez torq123 » 1 kwi 2017, o 13:33

Witam,
jest to mój pierwszy post na forum dlatego w pierwszej kolejności chciałbym się przywitać ze wszystkimi.

Chciałbym prosić o opinie na temat konkretnego ogłoszenia:
Astra 3 2007 rok 1.6 benzyna 115 km hatchback

https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astr ... yNtm1.html

Po oględzinach stwierdziłem następujące fakty:
- brak czujników parkowania
- przebieg 157 000
-blacha w zasadzie bez zastrzeżeń - kilka odprysków i jeden mały wgniótł na drzwiach
- alufelgi w gorszym stanie - widać przetrwaly nie jeden krawężnik

Pod względem mechanicznym do auta nie ma się czego przyczepić. Silnik suchy, brak wycieków. Podwozie w bardzo dobrym stanie. Przebieg udokumentowany.
Samochód na letnich (rocznych oponach). Wszystko sprawne.

Po rozmowie ze sprzedawca cena zostala ustalona na 20 tys.

Proszę o opinie czy takie autko jest warte tych pieniędzy? Przeglądałem sporo ogłoszeń i byłby to jeden z droższych modeli wnyym roczniku. Zaznaczam ze jest to wersja Cosmo ale z manualna klima i korbkami do szyb z tylu. Auto prezentuje się naprawdę fajnie- nie licząc alufelg.

Co sądzicie ? :)
torq123
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 kwi 2017, o 13:19
Silnik: 1.6 Z16XER


Re: Astra hatchback 2007 1.6 benzyna 115 km

Postprzez luter28 » 6 kwi 2017, o 08:57

Całkiem fajne, choć ja bym się trochę potargował. Swoje auto kupiłem za 17 000, choć w ogłoszeniu było 20 000 ;) Ponarzekaj na to i na tamto, powiedz, że cena nieco wygórowana i może sprzedawca zejdzie z ceny. Osobiście uważam, że dobrze się prezentuje.
luter28
Nauka jazdy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 kwi 2017, o 08:49
Silnik: 1.6 Z16XEP


Powrót do Kupujemy samochód - pomoc w dokonaniu zakupu Astry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.