Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Opel Astra H 2004 kilka pytań

Opel Astra H 2004 kilka pytań

Postprzez Daniel93 » 18 maja 2017, o 07:36

Witam, mam na oku pewną Astrę H 1.7 CDTI 2004 (9500zł ale juz 9000zł i może mniej), przed wczoraj byłem na jeździe próbnej a wczoraj na stacji kontroli pojazdów wyszło takie coś, że wymienić trzeba:
- łącznik stabilizatora przód
- końcówka drążka strona prawa
- jest mały wyciek z uszczelniacza przy skrzyni biegów
- klocki i tarcze przód
- hamulec ręczny tył prawy słabiej trzyma,
no i najbardziej chodzi mi o ten wyciek, niby to jest mały koszt wymiany podobno, ale takie coś mi kolega napisał po tym jak wczoraj nią jeździliśmy na jeździe próbnej "No tak, ale to już będzie Ci się robił koszt najgorszy ten wyciek oby skrzynia nie była do wymiany bo ja też miałem takie wrażenie że trochę szarpie" No też nie jechałem nią przed wczoraj tak "prawidłowo" (tak mi się wydaje) bo chciałem zobaczyć jak to leci itp. Możliwe jest to, że to "niby" skrzynia biegów może być? sprzęgło dobrze łapało, a za szarpanie to chyba jedynie można je winić jak by popsute było? a biegi ogólnie dobrze wchodziły.
Do tego mam pytanie co o tym myślicie i jaki koszt z robotą tego wszystkiego by był co wyszło na stacji kontroli pojazdów? Do tego podobno pali w trasie z 7L, dużo czy mało? a no w mieście więcej.
Daniel93
Nauka jazdy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 maja 2017, o 07:34


Powrót do Kupujemy samochód - pomoc w dokonaniu zakupu Astry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.