Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Astra h gtc kupno

Astra h gtc kupno

Postprzez Syneczek » 8 cze 2017, o 16:05

Jest to mój pierwszy post wiec Witam wszystkich :)
Za niedługo będę szczęśliwym posiadaczem astry h w wersji gtc. Powoli rozglądam się za jakaś ciekawa sztuką, jednak potrzebuje kilku rad osób które mieli już styczność z takim autkiem. Zastanawiam się nad silnikiem benzynowym który chciałbym zagazować, bądź dieslem. Wyczytałem ze najlepsze do gazu będzie, 1.8 jak i 2.0 w dieslu interesuje mnie silnik 1.9 cdti. Jak się do siebie ma użytkowanie tych silników. Czy silnik diesla dużo więcej spali niż zagazowane 2.0? Czy 1.8 125 km jest wystarczająco mocny do tej budy?
Syneczek
Nauka jazdy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 cze 2017, o 15:57


Re: Astra h gtc kupno

Postprzez hevimental » 8 cze 2017, o 18:21

Syneczek napisał(a):Jest to mój pierwszy post wiec Witam wszystkich :)
Za niedługo będę szczęśliwym posiadaczem astry h w wersji gtc. Powoli rozglądam się za jakaś ciekawa sztuką, jednak potrzebuje kilku rad osób które mieli już styczność z takim autkiem. Zastanawiam się nad silnikiem benzynowym który chciałbym zagazować, bądź dieslem. Wyczytałem ze najlepsze do gazu będzie, 1.8 jak i 2.0 w dieslu interesuje mnie silnik 1.9 cdti. Jak się do siebie ma użytkowanie tych silników. Czy silnik diesla dużo więcej spali niż zagazowane 2.0? Czy 1.8 125 km jest wystarczająco mocny do tej budy?


mam gtc w dieslu 150KM, wcześniej jeździłem focusm mk2 1.6 z LPG - codziennie dojazd podmiejski do pracy, 15km w jedną stronę, koszty mam porównywalne ale frajde większą :mrgreen:
Avatar użytkownika
hevimental
Starszy kierowca
 
Posty: 41
Dołączył(a): 28 mar 2017, o 06:10
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH

Re: Astra h gtc kupno

Postprzez Syneczek » 9 cze 2017, o 17:43

Porównywalne koszta do 1.6, sądziłem ze jednak w gazie taki silniczek będzie oszczędniejszy. A jakie spalanie na takiej trasie ci wychodzi?
Syneczek
Nauka jazdy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 cze 2017, o 15:57

Re: Astra h gtc kupno

Postprzez hevimental » 9 cze 2017, o 21:45

Średnia będzie 6l/100km
Avatar użytkownika
hevimental
Starszy kierowca
 
Posty: 41
Dołączył(a): 28 mar 2017, o 06:10
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH

Re: Astra h gtc kupno

Postprzez Syneczek » 11 cze 2017, o 18:36

Czy ktoś miał może styczność z silnikami 1.7 cdti 110km? Jak z ich awaryjnością?
Syneczek
Nauka jazdy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 cze 2017, o 15:57


Powrót do Kupujemy samochód - pomoc w dokonaniu zakupu Astry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.