Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Pomoc przy zakupie Astra H 1.9 TDCI 150 km wersja sport

Pomoc przy zakupie Astra H 1.9 TDCI 150 km wersja sport

Postprzez sloter » 2 lis 2017, o 13:16

Dzień dobry wszystkim,

Od jakiegoś czasu szukam auta i natrafiłem na ciekawą Astra H 2006 1.9 TDCI 150KM w kombi.
Podobno dwumasa ze sprzęgłem zrobiona rok temu. DPF niby nie ma, ale dekoder VIN mówi, że DPF być powinien, więc pytanie, czy usunięty czy aktualny właściciel sam świadom nie jest.
EGR też wymieniany, rozrząd z kolei przy 150tysiącach, a samochód ma nastukane około 200k.

Chciałem dać tę astrę przed zakupem na serwis Opla, żeby ją dogłębnie prześwietlili, niestety ciężki jest to temat, bo aktualnego właściciela więcej nie ma jak jest ze względu na rodzaj pracy jaką wykonuje i wręcz niemożliwe, żeby umówić się na takowy, przedzakupowy przegląd i czekać 2 godziny na werdykt.

W aucie niedługo kończy się przegląd i pomyślałem, że mogę jechać z właścicielem na przegląd, tyle czasu znaleźć powinieni, no i chociaż dowiem się jak wygląda pod spodem, i w jakim stanie jest zawieszenie oraz hamulce. Niestety nie jest to coś co mega pomoże, ale zawsze.

Zastanawiałem się na wynajęciem kogoś, kto by ew. ze mną pojechał i sprawdził grubość lakieru i przede wszystkim miał ze sobą komputer, żeby wpiąć się do Astry i zobaczyć czy nie ma nic niepokojącego. Ma ktoś kogoś polecić? Warszawa i okolice?

VIN: WOLOAHL3562118423

Mega prośba o pomoc. Wszelkie uwagi i sugestie mile widziane.

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam
Marcin
sloter
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lis 2017, o 12:56


Powrót do Kupujemy samochód - pomoc w dokonaniu zakupu Astry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.