Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Opel Astra H 1.4, 90KM z końcówki 2010

Opel Astra H 1.4, 90KM z końcówki 2010

Postprzez Max00pl » 14 lip 2018, o 21:16

Witam!

Mam na oku pewną Astrę, którą będę oglądał w przyszłym tygodniu, ale pomyślałem, że może ktoś z Was będzie miał co do niej jakieś spostrzeżenia, albo zwróci mi uwagę jakim mankamentom się ewentualnie przyjrzeć.

Samochód jest z końcówki 2010 roku, wyprodukowany i zakupiony w Polsce, na liczniku oficjalnie nieco ponad 100 tys. km. Silnik to 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW. Jeśli chodzi o wyposażenie, to jest dość skromnie, ale więcej mi nie potrzeba, a wychodzę z założenia, że skoro nie potrzebuję, to przynajmniej mam mniej rzeczy, które mogą się zepsuć. ;D Na pokładzie znajduje się klimatyzacja (zakładam, że manualna), elektryczne szyby i centralny zamek. ;D
Właściciel w 2011 roku zamontował gaz, co mnie cieszy.

W ogłoszeniu właściciel nie skarżył się na żadne większe usterki, wykonano kilka drobnych napraw. Napisane jest, że auto nie było bite i ogólnie stan ma być bardzo dobry.

I teraz cena - ok. 24 tysięcy wliczając wszystkie opłaty. Czy to dużo za dużo, w sam raz? Mocno się targować z właścicielem? O co powinienem zapytać? Wybaczcie mój brak wiedzy, jeżeli jest to nie na miejscu, to proszę o usunięcie tematu, jednak pomyślałem, że spróbuję zasięgnąć bezpośrednio opinii u osób, które mogą wiedzieć więcej na temat tego samochodu, bo sam osobiście na samochodach znam się bardzo mało. :|

Pozdrawiam!
Max00pl
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 lip 2018, o 21:02


Powrót do Kupujemy samochód - pomoc w dokonaniu zakupu Astry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron
stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.