Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Szkoda parkingowa

Tu możesz się wygadać na dowolny temat ale NIE SPAMUJ!
Regulamin działu
Jeśli swoją przygodę z tym forum zaczynasz od pisania w tym dziale oraz umieszczania linków, szybko się pożegnamy.

Szkoda parkingowa

Postprzez ghosta » 26 cze 2017, o 18:53

Witam, pytanie z raczej o poradę lub informację.
Mianowicie, dziś rano zastała mnie nieprzyjemna sytuacja po wyjściu z domu zauważyłem przetarcie na mojej Astrze. (zdjęcia poniżej). Niestety nikt się do tego nie przyznał, brak monitoringu i świadków ( pytałem sąsiadów). Ucierpiały drzwi i nadkole tylne prawe. Problemem moim jest to że przebywam w Holandii, posiadam ubezpieczenie AC ( bo to chyba jedyna opcja by to naprawić ).
Pytania do Was, czy ktoś orientuje się czy i jak zgłosić taką szkodę w AXA, chodzi mi że stało się to poza granicami Polski, do polski mam zamiar jechać dopiero za 3-4 tygodnie.
Jeżeli nie chciał bym tego naprawiać z AC jaki może być koszt takiej naprawy ? - Samochód cały w oryginale, jedyna szkoda to potrącenie zwierzęcia małego w ubiegłym roku - szkoda naprawiona z AC ( wymieniona atrapa + mocowanie zderzak).

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam Adrian. Jeżeli to zły wątek proszę o przeniesienie.
ghosta
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 cze 2017, o 18:24
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ


Re: Szkoda parkingowa

Postprzez Konkonmad » 2 gru 2017, o 02:20

Trzeba uważać gdzie się jeździ i jak się jeździ :)
Konkonmad
 

Re: Szkoda parkingowa

Postprzez eshnera » 13 gru 2017, o 13:44

Zgadzam się z tym. Niemniej, musisz pamiętać jeszcze o czymś innym - co się stało to się nie odstanie. Być może się mylę, ale chyba o tym zapomniałeś.
Żywi ludzie do pewnego stopnia się między sobą różnią, ale po śmierci wszyscy są tacy sami, zużyte, puste cielesne powłoki.
Avatar użytkownika
eshnera
Nauka jazdy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 26 lis 2017, o 14:12

Re: Szkoda parkingowa

Postprzez marekmar » 30 sie 2018, o 12:15

Sprawa historyczna :) ale naprawa to do 300 za element , z AC, sprawdzamy ile straty ze zniżek, czy warto.W końcu po cos płaci się AC :)
Nie krzycz, wytłumacz.
marekmar
Kierowca
 
Posty: 14
Dołączył(a): 31 maja 2018, o 16:57
Silnik: 1.4 Z14XEP


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.