Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum

Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Sklep z częściami samochodowymi MotoCentrum.pl

Szkoda parkingowa

Tu możesz się wygadać na dowolny temat

Szkoda parkingowa

Postprzez ghosta » 26 cze 2017, o 18:53

Witam, pytanie z raczej o poradę lub informację.
Mianowicie, dziś rano zastała mnie nieprzyjemna sytuacja po wyjściu z domu zauważyłem przetarcie na mojej Astrze. (zdjęcia poniżej). Niestety nikt się do tego nie przyznał, brak monitoringu i świadków ( pytałem sąsiadów). Ucierpiały drzwi i nadkole tylne prawe. Problemem moim jest to że przebywam w Holandii, posiadam ubezpieczenie AC ( bo to chyba jedyna opcja by to naprawić ).
Pytania do Was, czy ktoś orientuje się czy i jak zgłosić taką szkodę w AXA, chodzi mi że stało się to poza granicami Polski, do polski mam zamiar jechać dopiero za 3-4 tygodnie.
Jeżeli nie chciał bym tego naprawiać z AC jaki może być koszt takiej naprawy ? - Samochód cały w oryginale, jedyna szkoda to potrącenie zwierzęcia małego w ubiegłym roku - szkoda naprawiona z AC ( wymieniona atrapa + mocowanie zderzak).

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam Adrian. Jeżeli to zły wątek proszę o przeniesienie.
ghosta
Nauka jazdy

Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ

Re: Szkoda parkingowa

Postprzez Konkonmad » 2 gru 2017, o 02:20

Trzeba uważać gdzie się jeździ i jak się jeździ :)
Konkonmad
Nauka jazdy

Postprzez eshnera » 13 gru 2017, o 13:44

Zgadzam się z tym. Niemniej, musisz pamiętać jeszcze o czymś innym - co się stało to się nie odstanie. Być może się mylę, ale chyba o tym zapomniałeś.
Żywi ludzie do pewnego stopnia się między sobą różnią, ale po śmierci wszyscy są tacy sami, zużyte, puste cielesne powłoki.
eshnera
Nauka jazdy

Postprzez Cragot » 30 gru 2017, o 23:31

Może i co się stało to się nie odstanie, ale ja bym się wściekła jakby na moim dobrze utrzymanym samochodzie coś takiego się pojawiło. Więc wcale się nie dziwię, że właściciel chciał odnaleźć sprawcę.
Cragot
Nauka jazdy

Silnik: 1.8 Z18XE

Powrót do Off-topic