Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

dzieci - angielski

Tu możesz się wygadać na dowolny temat ale NIE SPAMUJ!
Regulamin działu
Jeśli swoją przygodę z tym forum zaczynasz od pisania w tym dziale oraz umieszczania linków, szybko się pożegnamy.

Re: dzieci - angielski

Postprzez kownas88 » 18 paź 2018, o 10:56

ciekawy artykuł, warto się zapoznać z nim
W towarzystwie przyjaciela nie istnieje coś takiego jak niezręczna cisza.
Avatar użytkownika
kownas88
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 paź 2018, o 10:51
Lokalizacja: Warszawa
Silnik: 1.4 Z14XEP


Re: dzieci - angielski

Postprzez Ink23 » 21 gru 2018, o 00:03

Z ta grą na instrumencie to można dziecku tylko obrzydzić, najlepiej zeby samo zdecydowało co che robic
Ink23
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 gru 2018, o 23:40
Silnik: 1.4 Z14XEL

Re: dzieci - angielski

Postprzez Util » 11 sty 2019, o 18:32

Nie można do niczego zmuszać, do jezyka też nie. Sposobem trzeba podejść
Util
 

Re: dzieci - angielski

Postprzez fado » 15 mar 2019, o 03:38

Też nie jestem zwolennikiem zmuszania. Jak nie chce to nie - po co to drążyć.
fado
 

Re: dzieci - angielski

Postprzez Margott3 » 18 mar 2019, o 11:44

Uważam, że chęć uczenia się powinna wyjść od dziecka - nie powinno się go do niczego zmuszać. Oczywiście, można próbować uczyć go przez zabawę bo to jest fajne. Możliwe, że wtedy złapie to zainteresowanie:)
Margott3
 

Re: dzieci - angielski

Postprzez ki_wi » 31 maja 2019, o 11:50

Najlepiej jak dziecko uczy sie przez zabawe, albo ma jakies wyzwanie. ja uczylem sie z aplikacja duolingo (o ile dobrze pamietam nazwe) i powiem, ze bardzo fajnie sie sprawdzala wlasnie ta chec rywalizacji ze znajomymi. i oczywiscie sam moglem dostosowac ile dziennie chce sie uczyc czy godzine czy np 15 minut
ki_wi
Kierowca
 
Posty: 10
Dołączył(a): 9 sty 2019, o 08:52
Silnik: 1.6 Z16XEP

Re: dzieci - angielski

Postprzez JosephJones66 » 3 lip 2019, o 12:48

Mój siostrzeniec też dużo słówek podłapał dzięki filmikom na youtube - bajki, piosenki, bajeczki. Jak je w kółko wałkował, to trudno, aby nie załapał :) A później zaczął chodzić na angielski, ale taki grupowy, dla dzieci. Zajęcia też odbywają się w formie zabawy. Dużo śpiewają, tańczą. Pani - lektor, robi dużo powtórzeń. Poza tym, Młody dostał taką płytę z piosenkami, które śpiewają na zajęciach i moja siostra puszcza ją w samochodzi i razem spiewają. To tez duzo daje :)
JosephJones66
 


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.