Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Wideorejestrator

Tu możesz się wygadać na dowolny temat ale NIE SPAMUJ!
Regulamin działu
Jeśli swoją przygodę z tym forum zaczynasz od pisania w tym dziale oraz umieszczania linków, szybko się pożegnamy.

Wideorejestrator

Postprzez mela » 18 paź 2018, o 20:26

Czy korzystacie z kamerek w samochodach?? Jaki model możecie polecić albo odradzić??
mela
Kierowca
 
Posty: 22
Dołączył(a): 21 lip 2016, o 15:45
Silnik: 1.6 Z16XEP


Re: Wideorejestrator

Postprzez wochnik » 27 lis 2018, o 18:53

ja mam w firmowym samochodzie kamerkę Mikavi PQ1. Kamera się sprawdza. Ostatnio miałem problem na parkingu wjeżdżałem za kierowcą który nagle wrzucił wsteczny i zaczął jechać. Nie zareagował na klakson. Kłócił się że to moja wina. Do momentu aż powiedziałem mu że mam w samochodzie kamerkę. Wtedy wymiękł i się przyznał.
wochnik
Kierowca
 
Posty: 14
Dołączył(a): 12 wrz 2016, o 16:28
Silnik: 1.8 Z18XER

Re: Wideorejestrator

Postprzez IcyWriting » 4 gru 2018, o 10:00

Nie mam, ale zamiarzam kupić. Wrazie czego jest fajny dowód czarno na białym.
IcyWriting
Kierowca
 
Posty: 14
Dołączył(a): 7 wrz 2018, o 07:44
Silnik: 2.0T Z20LEH

Re: Wideorejestrator

Postprzez wochnik » 13 gru 2018, o 22:26

IcyWriting napisał(a):Nie mam, ale zamiarzam kupić. Wrazie czego jest fajny dowód czarno na białym.


polecam Mikavi. Możesz na youtubie zobaczyć jak nagrywają poszczególne modele. Na pewno coś sobie wybierzesz albo wybierze dla Ciebie Mikołaj który się zbliża. :)
wochnik
Kierowca
 
Posty: 14
Dołączył(a): 12 wrz 2016, o 16:28
Silnik: 1.8 Z18XER

Re: Wideorejestrator

Postprzez Helen1977 » 4 lip 2019, o 12:19

Nie mam kamerki, ale chyba sobie zamontuję, bo to, co niektórzy odstawiają na drodze... to jakas masakra. Kiedyś babeczka na wstecznym we mnie wjechała. Trabiłam i trąbiłam, a ta nic... jechała. Popatrze na te proponowane przez Was :) może się szybciej zdecyduje.
Helen1977
 

Re: Wideorejestrator

Postprzez soltys_viara » 4 lip 2019, o 20:28

ja zakupiłem kiedyś kamerkę noname za bodajże 80-90zł, jakość filmów nagrywanych w dzień jest nawet dobra, gorzej z dźwiękiem. Kamera posiada również ponoć diody na podczerwień ale w nocy na nagraniu praktycznie nic nie widać, tym bardziej na nieoświetlonej drodze.

Zaskakująca jest jednak trwałość tej kamerki, ponieważ działa już ponad cztery lata i to nigdy nie zdejmowana z uchwytu. Czy to samochód stoi pod blokiem w mrozy -20 czy w upały +35. Kilka uchwytów do telefonów już mi się rozsypało albo "roztopiło" a z nią nic się nie dzieje. :-)
soltys_viara
Klubowicz
 
Posty: 151
Dołączył(a): 2 kwi 2019, o 06:33
Silnik: 1.4 Z14XEP

Re: Wideorejestrator

Postprzez topiq » 5 lip 2019, o 07:53

Mam dwa takie noname rejestratory, ojciec z "pokazów" przyniósł jako prezent. Jeszcze w słoneczny dzień jako tako, kiedy auto stoi. Ale w ruchu i jak słońca nie ma to tragedia. Trzeba zwracać uwagę, czy HD itp. znaczki dotyczą prawdziwej rozdzielczości czy tylko interpolowanej. Niestety te dwa złomy od ojca są interpolowane z rozdziałki SD. Jak już coś kupić to porządnego z długą gwarancją. U mnie jest idealne miejsce pod taką kamerkę, bo nie mam czujników deszczu i za lusterkiem więcej miejsca. Idealnie by podpiąć się kablem gdzieś pod lampkę.
Avatar użytkownika
topiq
Starszy klubowicz
 
Posty: 464
Dołączył(a): 30 lip 2018, o 22:38
Lokalizacja: Puławy
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Wideorejestrator

Postprzez mela » 25 wrz 2019, o 18:04

telefon też dobre rozwiązanie ale kamerka ma więcej funkcji oprócz samego nagrywania może np. chronić auto stojące na parkingu. Mikavi PQ1 posiada tryb parkingowy i wiele innych funkcji których w telefonie nie znajdziesz.
mela
Kierowca
 
Posty: 22
Dołączył(a): 21 lip 2016, o 15:45
Silnik: 1.6 Z16XEP


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron
stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.