Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

W jaki sposob oszczędzacie

Tu możesz się wygadać na dowolny temat ale NIE SPAMUJ!
Regulamin działu
Jeśli swoją przygodę z tym forum zaczynasz od pisania w tym dziale oraz umieszczania linków, szybko się pożegnamy.

Re: W jaki sposob oszczędzacie

Postprzez Kamil84 » 12 lis 2018, o 15:25

Siemka!
Ja np. w moim koncie bankowym mam opcję "Moje cele" np. na samochód. Jest to taki wewnętrzny rachunek oszczędnościowy, w którym można ustawić stałą kwotę odkładaną co miesiąc z rachunku głównego lub potrącanie końcówek z płatności kartą np. kupujesz coś za 8zł to 2zł jest odkładane. Ja akurat nie mam problemów z oszczędzaniem ale moja narzeczona jak najbardziej z tego korzysta ;)
Kamil84
Nauka jazdy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 3 lis 2018, o 19:22
Lokalizacja: LLB
Silnik: 1.4 Z14XEP


Re: W jaki sposob oszczędzacie

Postprzez talmak » 20 maja 2021, o 12:45

Szczerze, w obecnych czasach trudno jest oszczędzać. NIe wiadomo w sumie w co pakować pieniadze Inflacja wzrasta, wszystko jest coraz drogie Depozyty bankowe sa słabo oprocentowane, tak wieć nie ma sensu za bardzo trzymanie kasy na lokatach czy na kontach oszczędnościowych.
Tak więc sam w ostatnim czasie inwestuję głównie w biznes. Licze na to, ze w przyszłości przyniesie mi to większe profity.
talmak
Nauka jazdy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 maja 2021, o 12:11

Re: W jaki sposob oszczędzacie

Postprzez mela » 22 cze 2021, o 16:48

mniej wydaje. zbieram troszkę i później inwestuje. Jakiś czas temu kupiłem troszkę ziemi i z działki rolnej przekształciłem w budowlaną :) No i dom po miesiącu od pierwszej łopaty wbitej w ziemię stoi. Keramzyt robi cuda :)
mela
Kierowca
 
Posty: 22
Dołączył(a): 21 lip 2016, o 15:45
Silnik: 1.6 Z16XEP


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.