Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Morka odma + dymienie z węża.

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem wysokoprężnym.

Moderator: piotii

Morka odma + dymienie z węża.

Postprzez przemek89 » 13 lis 2016, o 16:49

Witam szanownych forumowiczów!

Wczoraj z ciekawości zerknąłem dłużej pod maskę, bo czasem lekko czuć spaliny i zauważyłem, że moja odma jest chyba za bardzo morka. Ciężko stwierdzić, co to dokładnie za ciecz, jednak jest. Dodatkowo jeden z dwóch z węży, które są do niej podłączone od góry jest luźny, tzn, opaska trzyma mocno, ale całość luźno trzyma się w gnieździe. Jest to patrząc na nią od góry lewy wąż, pojedynczy. Drugi się rozdziela na dwa, z nim wszystko jest w porządku.

Co mogło spowodować taką sytuację??

Teraz się zastanawiam, czy to wszystko zdjąć wyczyścić i pojeździć jeszcze trochę żeby zobaczyć, gdzie najpierw pojawi się znów wyciek, czy oddać do mechanika, żeby wszystko wymienili? Można z czymś takim jeździć?

Może warto też wspomnieć, że ostatnio miałem wymieniany olej i nie wiem jak, ale nalali go za dużo :evil: czy to ma jakiś wpływ na funkcjonowanie odmy??

Z góry dziękuję za pomoc!
przemek89
Nauka jazdy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 13:33
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH


Powrót do Napęd, silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.