Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Odczyt z OP COM-a

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem wysokoprężnym.

Moderator: piotii

Re: Odczyt z OP COM-a

Postprzez umek19 » 14 sty 2017, o 00:09

ja tego nie używam i ... nie bede zmieniał czegoś za 200zl żeby mieć. Wracając do tematu , samochód jeździ to zostaw to wszystko w spokoju i sie ciesz , martwisz sie 2ma błędami, gdybys kupił mercedesa to byś osiwiał. Padnie czujnik temp spalin to go wymienisz a teraz nie martwmy sie na zapas.
Białystok. Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć, a to, co daje się policzyć – nie liczy się.
Avatar użytkownika
umek19
Weteran
 
Posty: 531
Dołączył(a): 22 gru 2015, o 02:18
Lokalizacja: Białystok
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Re: Odczyt z OP COM-a

Postprzez cichy79 » 14 sty 2017, o 14:07

W sumie też tego nie używam, ale wiadomo każdy błąd razi, chyba za bardzo perfekcjonistą sie jest i chciałoby się mieć wszystko na zero.No z tym mercedesem to chyba racja znajomy ma z serii C to jedna wielka porażka.Dlatego zostaje przy Oplu chyba na dłuższy czas w końcu to juz 4 z moich.
Umek19 a co sądzisz o wypalaniu filtra z poziomu op-coma ???
cichy79
Starszy kierowca
 
Posty: 39
Dołączył(a): 24 mar 2016, o 14:55
Lokalizacja: Śląskie
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ

Re: Odczyt z OP COM-a

Postprzez umek19 » 14 sty 2017, o 23:11

Pytanie trochę retoryczne tak jak co sadzisz o cenie chleba, masz filtr to masz problem- taka jest prawda. Wolałbym nie mieć filtra bo tylko "męczy" silnik podczas normalnej pracy i podczas wypalania. Odnośnie pytania o opcom jak nie masz jak wypalić a juz kilka razy nie dokończyłeś wypalania to nic innego nie zostaje.
Białystok. Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć, a to, co daje się policzyć – nie liczy się.
Avatar użytkownika
umek19
Weteran
 
Posty: 531
Dołączył(a): 22 gru 2015, o 02:18
Lokalizacja: Białystok
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: Odczyt z OP COM-a

Postprzez cichy79 » 14 sty 2017, o 23:28

Nie mam problemu z wypalaniem ja tylko pytam co sadzisz o wypalaniu przez op-coma mam go i nie jest to dla mnie problemem wypalic go pzrez niego,ale ja wiem ze nie jest to najlepsza forma wypalania np. przez to ze samochód stoi.A wypalanie mi sie zrobiło na postoju co nie którzy tutaj zaraz powiedzą ze na postoju się nie wypala tylko podczas jazdy.
narazie jest i go nie ruszam będzie robił problemy to wypad i wylogowanie z sterownika.
cichy79
Starszy kierowca
 
Posty: 39
Dołączył(a): 24 mar 2016, o 14:55
Lokalizacja: Śląskie
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ

Poprzednia strona

Powrót do Napęd, silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 11 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.