Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Problem z dpf.

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem wysokoprężnym.

Moderator: piotii

Problem z dpf.

Postprzez Domin8612 » 23 lut 2017, o 09:02

Jestem tu Nowy wiec witam wszystkich użytkowników i prosze o pomoc. Śmigam Astra 1,7cdti 110km. Od jakiegoś czasu zauważyłem problem z wypalaniem nieszczęsnego dpf_u. Tzn czesto sie włącza i trwa straszenie długo. Podejrzewam że kochana Żona kilka razy taki cykl przerwala. wczoraj zaczęła migac kontrolka spirali i wypalanie caly czas sie włącza. Spalanie na postoju od 2,5 do 3,2l/h. Pytanie moje brzmi czy mozna go jeszcze jakos wypalić czy raczej wycinka?
Domin8612
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 lut 2017, o 06:54
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ


Re: Problem z dpf.

Postprzez Domin8612 » 1 mar 2017, o 20:55

Witam ponownie. Mimo braku pomocy zdecydowalem sie na oddanie auta na usuniecie dpf. Auto odebrane dzis od mechanika,spalanie na normalnym poziomie,koniec nierównych obrotów na postoju. Koszt tej zabawy 800zł. Mam tylko nadzieje ze nie ma ten zabieg negatywnych skutków w dalszej eksploatacji Asterki. Jesli ma ktoś doświadczenie w jeździe po usunięciu to prośba o info. Pozdrawiam
Domin8612
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 lut 2017, o 06:54
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ


Powrót do Napęd, silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.