Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Astra 2006 [1,9 CDTI 150KM] utrata mocy, check engine

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem wysokoprężnym.

Moderator: piotii

Astra 2006 [1,9 CDTI 150KM] utrata mocy, check engine

Postprzez Asterix77 » 20 mar 2017, o 10:07

Witam wszystkich,

Dzisiaj przydarzyła mi się niefajna sytuacja w drodze do pracy :( podczas wyprzedzania a więc depcząc nieco mocniej, auto straciło moc X_X Myślałem, że osiwieje jak mi się z przeciwka tir pojawił. Zapalił się Check Engine i lampka serwisowa. Auto jakby ze 100 koni straciło... Dokulałem się do pracy. Przed chwilą czyli po 2h poszedłem odpalić silnik. Żaden błąd się nie świeci, auto przyspiesza normalnie tylko pytanie jak długo... Domyślam się, że to coś poważnego. Tylko na co się nastawić kiedy odstawie auto do serwisu? :cry:
Asterix77
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 mar 2017, o 09:44
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH


Re: Astra 2006 [1,9 CDTI 150KM] utrata mocy, check engine

Postprzez drydly » 22 mar 2017, o 22:20

Jeżeli na metodę gaz hamulec nic Tobie nie pokazało może gdzieś masz jakąś przerwę i lewe powietrze Tobie zassało np na nierównościach gdzieś jakaś nieszczelność w gumach, może jakiś luz się porobił przy łączeniach.
drydly
Starszy kierowca
 
Posty: 51
Dołączył(a): 2 sie 2014, o 15:48
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH


Powrót do Napęd, silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron
stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.