Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Dziwna Reakcja Na pedał Gazu

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem wysokoprężnym.

Moderator: piotii

Dziwna Reakcja Na pedał Gazu

Postprzez Hassano » 29 mar 2017, o 18:49

Witam, przejrzałem wszystkie wątki związane z pedałem gazu ale nigdzie nie było takiego przypadku jak mój. Mam astrę 1,7 z 2006r. Mianowice pedał gazu działa tak jakby od połowy. Naciskając go delikatnie nic sie nie dzieje. Dopiero tak jak napisałem wyżej gdzieś w połowie zaczynają wzrastać obroty. Ciekawi mnie czy macie tak w swoim Opelku bo byłem u mechanika który od 20 lat naprawia tylko ople i powiedział że te silniki tak generalnie mają. Fakt że to kwestia "przyzwyczajenia" bo nie przeszkadza to w jeździe ale i tak wydaje mi sie że stwierdzenie "one tak mają" jest mało fachowe.
Hassano
Kierowca
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29 mar 2017, o 18:41
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTL


Re: Dziwna Reakcja Na pedał Gazu

Postprzez sparspar » 2 kwi 2017, o 11:22

...."tak jakby do połowy"...moze przewrazliwiony jesteś. Jak nie ma błedów zwiazanych z pedałem! to wszystko jest w porządku
Pozdrawiam
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Dziwna Reakcja Na pedał Gazu

Postprzez Hassano » 2 kwi 2017, o 17:21

Jeżdżę bardzo dużo różnymi samochodami i w żadnym nie było to aż tak odczuwalne :P co do błędów to też jest problem bo żaden komputer nie chce sie połączyć.. Sprawdzane trzema różnymi i lipa..
Hassano
Kierowca
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29 mar 2017, o 18:41
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTL

Re: Dziwna Reakcja Na pedał Gazu

Postprzez Hassano » 11 kwi 2017, o 15:10

Nadal mnie irytuje tak działający gaz. Jest szansa aby właściciele autka z tym silnikiem powiedzieli czy u nich działa to tak samo?
Hassano
Kierowca
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29 mar 2017, o 18:41
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTL

Re: Dziwna Reakcja Na pedał Gazu

Postprzez hevimental » 11 kwi 2017, o 20:22

Hassano napisał(a):Nadal mnie irytuje tak działający gaz. Jest szansa aby właściciele autka z tym silnikiem powiedzieli czy u nich działa to tak samo?


Jeżdzę od niedawna Astrą i nic takiego nie zauważyłem.
Avatar użytkownika
hevimental
Starszy kierowca
 
Posty: 41
Dołączył(a): 28 mar 2017, o 06:10
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH


Powrót do Napęd, silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 13 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.