Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Numery wtryskiwaczy

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem wysokoprężnym.

Moderator: piotii

Numery wtryskiwaczy

Postprzez Vento87 » 12 maja 2017, o 20:28

Czesc,
Posiadam astre Z19dt 2006r. Sytuacja zmusza mnie abym zakupil inne wtryski z mysla o regeneracji. Duzo jest tego na aukcjach i nie wiem z jakim numerem kupic. Z gory uprzedze, ze nie moge kupic z obecnym jaki mam (ktos kiedys wrzucil wtryski od alfy ktore nigdy nie byly dedykowane do opla i nie trzeba dlugo myslec by stwierdzic ze ten silnik bardzo zle pracuje)
Dla przykladu
intercars ma takie: 986 435 148 lub 986 435 103
allegro : 0445110276, 0445110165, i inne
Nie chce popelnic bledu poprzednika
Czy ktos z obecnych wie z jakimi numerami najlepiej szukac i dlaczego?
Vento87
Nauka jazdy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 maja 2016, o 07:30
Lokalizacja: Siedlce
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT


Re: Numery wtryskiwaczy

Postprzez drydly » 13 maja 2017, o 20:40

Przeszedłem ten temat całkiem niedawno temu i to tak nie jest prosto jakby się Tobie wydawało - u mnie miałem 4x 0445110159 i takich musiałem szukać - zalecałbym wizytę w salonie opla z vinem sądzę że pod konkret silnik byliby w stanie powiedzieć jakie wtryski trzeba sobie kupić - jakbyś czasem znalazł używki to zwróć uwagę aby kody wtrysków te literowo-cyfrowe były czytelne bo będziesz musiał pod odpowiedni cylinder zakodować dany wtrysk i obyś się później nie zdziwił.
drydly
Starszy kierowca
 
Posty: 51
Dołączył(a): 2 sie 2014, o 15:48
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH

Re: Numery wtryskiwaczy

Postprzez Vento87 » 15 maja 2017, o 19:00

Dzieki za odpowiedz. Bylem w oplu i podali mi 2 numery ktorych niestety nigdzie nie ma jako uzywanych. Wylacznie nowe, dlatego nadal jestem w punkcie wyjscia. Znajdzie sie ktos zyczliwy komu zechce sie zajrzec pod maske i spisac? Oczywiscie prosba dotyczy posiadaczy Z19DT bo np. DTH czy DTJ ma zupelnie inne.
Vento87
Nauka jazdy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 maja 2016, o 07:30
Lokalizacja: Siedlce
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT


Powrót do Napęd, silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 24 gości

cron
stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.