Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Kupno Katalizatora

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem wysokoprężnym.

Moderator: piotii

Kupno Katalizatora

Postprzez misiek7em » 8 cze 2017, o 11:38

Witam wszystkich. Mam taki problem poniewaz moje auto nie posiada katalizatora poprostu byl wyciety i ktos przyspawal rure. (Auto nie posiada wbudowanego fabrycznie filtra dpf).
Bylem u kilku mechanikow i sluszalem jedynie a po co to panu albo ze zrobia a poznien jakies glupie wymowki ze to drogie i takie tam a w koncu ja za to place... zamierzam wziasc auto za granice a jak mnie zlapia w niemczech bez katalizatora to zwatpie chyba w zycie i jesli sam go nie zamowie i nie zawioze do jakiegos mechanika to nikt mi go nie zrobi...:/
I tu jest pytanie... z kad moglbym go zamowic? W jaki sposob.? I z kad mam miec pewnosc ze akurat bedzie pasowal do mojej astry.?
Pomoze ktos.? Z gory dziekuje..... pozdrawiam..
misiek7em
Nauka jazdy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 mar 2017, o 20:50
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Re: Kupno Katalizatora

Postprzez sparspar » 9 cze 2017, o 16:56

W sklepie motoryzacyjnym na podstawie vinu bedą wiedzieć jaki jest numer części
https://www.autoczescionline24.pl/bosal-543540.html#
Pozdrawiam
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE


Powrót do Napęd, silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 17 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.