Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Kontrolki + brak mocy :/

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem wysokoprężnym.

Moderator: piotii

Kontrolki + brak mocy :/

Postprzez stasiu » 29 cze 2017, o 16:12

Siemka,

mam pewien problem. Wchodząc po pracy do auta, po odpaleniu zapaliły mi się dwie kontrolki CHECK ENGINE i "spiralka". Samochód normalnie pracował przynajmniej nie zauważyłem żadnych objawów do czas aż po jakiś 5-7km zgasła "spiralka" (check został) wtedy samochód tak jakby stracił moc z turbiny. Normalnie ruszał na światłach ale w momencie kiedy normalnie włączała się turbina samochód po prostu był słaby. Po przejechaniu 5 km zgasiłem samochód i po minucie odpaliłem ponownie. Spiralka wróciła, a wraz z nią moc z turbiny. Pod domem sprawdziłem błędy (pedałami hamulca i gazu). Wyskoczyły następujące numery ECN: 190205, 112561, 161450.

Pacjent to Astra H GTC z silnikiem 1.9CDTI (150KM), potrzebuję pilnie samochodu, a nie chciałbym aby dalsza jazda doprowadziła do większego problemu. Oplowcy help! Ratujcie mojego Asterixa  

Z góry dzięki za każdą cenną wskazówkę! 

Pozdrawiam,
stasiu! ;)
stasiu
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 cze 2017, o 16:08
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH


Powrót do Napęd, silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.