Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Lozysko oporowe

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem wysokoprężnym.

Moderator: piotii

Lozysko oporowe

Postprzez poliocertes » 4 wrz 2017, o 15:24

WItam.

Przepraszam za brak polskich znakow, ale pisze z roboty. Przy lekkim naciesnieciu sporzegla slysze chrobotanie, ktore mija po glebszym wcisnieciu pedalu. Samochod przyspiesza dobrze, biegi wchodza super. Dwoch mechanikow stwierdzilo lozysko oporowe. Jeden chce wymieniac razem ze sprzeglem a drugi z dwumasa do tego. Co ciekawe nie mam zadnych objawow uszkodzenia dwumasy... Za wymiane samego tego lozyska chca jeden 550 a drugi 800 PLN plus cena lozyska w kazdym wypadku. Wydaje mi sie drogo. Naprawde tam jest tyle roboty?
poliocertes
Nauka jazdy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 sie 2017, o 11:43
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT


Re: Lozysko oporowe

Postprzez osa123 » 3 paź 2017, o 15:58

Cześć,
mam to samo. Jeśli sprzęgło i dwumasa jest ok, to trzeba jeździć. Cena robocizny wynika z faktu, że aby wymienić łożysko musisz rozpiąć skrzynię z silnikiem czyli zrobić tyle roboty co do wymiany sprzęgła. Samo łożysko to niewielki koszt ok. 100zł.
osa123
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 paź 2017, o 15:34
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Napęd, silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.